Hüseyin MERVİŞ

1969 Yılında İstanbul da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Askerlik görevini bitirdikten sonra çeşitli kuruluşlarda satış bölümlerinde yönetici olarak çalıştı, son olarak 1999 yılında Viessmann Isı Teknikleri Ticaret A.Ş. İstanbul bölge de göreve başladı. 2005 yılında görevine Antalya Bölge Müdürü olarak devam etti. 2015 yılında eğitim ve danışmanlık sektöründe hizmet vermek adına ayrıldı ve kendi şirketini kurdu, halen kendi işine devam etmektedir.

2006 yılından beri üniversiteler – liseler – meslek odaları ve firmalarda teknik ve kişisel gelişim konularında eğitimlere devam etmekte olup; Liderlik,  Koçluk, Yönetim Becerileri Geliştirme , Satış Teknikleri , Duygusal Zeka, Başarılı Firma Yönetimi , Kurumsal Eğitimler, Zaman Yönetimi , Kişisel Gelişim Eğitimleri, Bilinçaltı, Kuantum, Eğitimcinin Eğitimi v.b vermektedir.

Kendisine ait olan “Bir Tuğla da Bizden”  adlı Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında 2006 yılından beri ücretsiz kişisel gelişim eğitimleri ile üniversite ve lise öğrencilerinin  gelecek hayatlarına hazırlamalarına destek vermektedir.  

Aynı zamanda kurumlara yönetim , organizasyon ve satış konularında danışmanlık-mentörlük-koçluk  hizmetleri vermektedir.

Koçluk, danışmanlık, Mentörlük (Tübitak), eğitimcilik (MEB),  hipnoz, temel psikoloji, v.b. eğitimleri almıştır.

Brussels Capital Üniversity’de Psikoloji eğitimi almaktadır.

Hüseyin Merviş Koçluk ve Kişisel Gelişim Akademisinin sahibidir.